PRZYKŁADOWE REALIZACJE

SZYBKI KONTAKT

KIM JESTEŚMY

Poprzez obraz można przekazać znacznie więcej informacji niż słowo i uczynić to szybciej. Dlatego tak ważne jest, aby powierzyć tworzenie tych obrazów odpowiednim ludziom. Kim zatem jesteśmy? Grupą projektantów z różnych dziedzin. Tworzymy niewielką agencją interaktywną specjalizującą się w wysokiej, jakości projektach graficznych oraz tworzeniu serwisów internetowych. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie grafiki komputerowej, programowania, fotografii oraz e-marketingu i reklamy.

Naszym celem jest kompleksowa promocja firm. Jeżeli chcecie Państwo:

  • wzbudzić zaufanie i wykreować pozytywny wizerunek
  • wzmocnić wiarygodność
  • usprawnić komunikację z klientami

Zapraszamy do nas!
Zaproponujemy Państwu unikalne rozwiązania, przedstawimy nieznane dotąd możliwości. Nasze realizacje są „projektowane na miarę”, każdorazowo uwzględniamy indywidualne potrzeby Klientów. Oprócz tego szczególną wagę przywiązujemy do użyteczności i intuicyjności projektów.

Jak pracujemy? Pracę nad kreacją wizerunku firmy w Internecie (lub w przypadku innego projektu) dzielimy na kilka etapów:

Analiza potrzeb

Szczegółowo rozpatrujemy sytuację Państwa firmy na rynku, przyglądamy się całej branży w której Państwo działacie, w tym konkurencji. Wspólnie omawiamy cel, jaki chcecie Państwo osiągnąć.

Synteza – projektowanie

Następnym etapem jest synteza wszystkich zebranych informacji, dzięki którym możemy przejść do projektowania. Ustalamy strukturę strony internetowej (lub innej realizacji), projektujemy szatę graficzną.

Realizacja

Powstaje gotowy serwis internetowy (lub inny projekt)

Wdrożenie – hosting

Na tym etapie serwis zostaje zainstalowany na naszych serwerach, prowadzimy również szkolenie z zakresu obsługi strony (obsługi systemu zarządzania treścią – CMS).

Monitoring

Aby w pełni kontrolować zasięg z jakim Państwa firma dociera do odbiorców, okresowo wysyłamy raporty ze szczegółowymi danymi statystycznymi.

"Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie."
Mark Twain